Разделы

Таємниця підводного човна

КОКОТЮХА Андрей;
55.00 грн Быстрый заказ
Таємниця підводного човна — ваш заказ

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

Издательство: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, Киев
Обложка: твёрдая
Язык: украинский
Формат: 130x200
Тираж: 1 000
Cтраниц: 272
ISBN: 978-617-585-053-4
Год: 2013

Вони шукали й знаходили скарби по всій Україні – на землі і під землею. Тепер на часі – підводні пригоди. У Криму, на темному дні загадкової бухти, лежить «Сом» – один із перших підводних човнів Українського Чорноморського флоту. Майже сто років тому його затопила команда, щоб він не дістався ворогам молодої Української держави.

На борту «Сома» – справжній скарб, що може розкрити чимало таємниць і змінити уяву про один із героїчних епізодів нашої історії. Але що за чудовисько стереже вхід до цієї бухти? І хто ще полює за цим підводним скарбом, аби заволодіти ним і знищити таємницю? Про це хочуть дізнатися наші давні знайомі, невтомні шукачі скарбів: київські хлопці Данило й Богдан, їхня приятелька Галка з Полтавщини та незмінний член безстрашної команди, бойовий африканський страус на ім`я Футбол.

Третя частина популярної детективної серії з життя сучасних школярів, що полюють за скарбами, пропонує ще більше пригод і несподіваних відкриттів. А ще нагадує: свою країну треба любити… Новий пригодницький детектив популярного українського письменника Андрія Кокотюхи захоплює з першої до останньої сторінки.

Комментарии

comments powered by HyperComments

Другие книги для вас

Яндекс.Метрика